Bernard Cassiere: Kontakt i dane firmy

Kontakt i dane firmy

Nail&Beauty Center       

Wyłączny przedstawiciel Bernard Cassiere na terenie Polski

40-032 Katowice, ul. Dąbrowskiego 13 (róg Dąbrowskiego i Sienkiewicza)
tel./fax 32 206 76 89, tel. kom. 506 185 710
hurtownia@nailcenter.pl

 

UWAGA! Nowy numer konta do wpłat:
50 1020 5558 1111 1260 6700 0078

NIP: 9542471189

Dział zamówień i sprzedaży

Karolina Wieczorek
tel./fax 32 206 76 89
506 185 710
504 008 481
karolina@bernardcassiere.pl
hurtownia@nailcenter.pl

Prezentacje i szkolenia

Honorata Mikulec - trener
725 255 883
honorata@nailcenter.pl

Liliana Witwicka - opieka merytoryczna
501 479 908
liliana.witwicka@nailcenter.pl
liliana@bernardcassiere.pl

 

Programy partnerskie i współpraca handlowa

Beata Drąg
792 680 313
beata@nailcenter.pl
beata@bernardcassiere.pl

 

Przedstawiciele handlowi   

 

woj. śląskie
 
Nail & Beauty Center
ul. Dąbrowskiego 13 (róg Dąbrowskiego i Sienkiewicza
40-032 Katowice
tel./fax 32 206 76 89, tel. kom. 506 185 710
hurtownia@nailcenter.pl

woj. kujawskio-pomorskie, pomorskie

MSCOSMETICS      
tel: 788 414 804, 784 532 665
biuro@mscosmetics.pl
www.mscosmetics.eu

woj. mazowieckie

New Design Hurtownia Kosmetyków Profesjonalnych
tel. sklep: 605 110 036
tel. PH: 693 423 357
www.profesjonalne.net